Fongers Cargo 3 Basic 468 Wh Zwart/Bruin
De Fongers Cargo 3 Basic 468 Wh Zwart/Bruin is één van de nieuwste bakfietsen van het merk Fongers. De Fongers Cargo 3 Basic is een degelijke elektrische bakfiets met drie wielen, afgewerkt met hoge kwaliteit onderdelen. Deze trendy bakfiets is ideaal voor in de stad en/of voor dagelijks gebruik.
De Fongers Cargo 3 Basic 468 Wh Zwart/Bruin is voorzien van een stevig aluminium frame met een halfopen kettingkast. Hierbij zitten 7 Shimano Tourney derailleurversnellingen bevestigd, wat zorgt voor zorgeloos fietsplezier! Daarnaast is de Fongers bakfiets voorzien van een MXUS achterwielmotor, welke 45 Nm koppel levert. Dit zorgt voor een sterke ondersteuning in combinatie met 5 ondersteuningsstanden. De elektrische bakfiets is uitgerust met een 13 Ah/36 V accu voor een maximale actieradius van 50 kilometer. Daarnaast is de bakfiets voorzien van een Selle Royal gelzadel en CST anti-lek banden.
Alle Fongers bakfietsen zijn TÜV Rheinland gecertificeerd. Een TÜV Rheinland-certificaat betekent dat de bakfiets is getest en goedgekeurd door TÜV Rheinland, een onafhankelijke, internationaal erkende certificeringsorganisatie. TÜV Rheinland test producten op verschillende aspecten, zoals veiligheid, kwaliteit en duurzaamheid. Voor bakfietsen houdt dit in dat de fiets voldoet aan strenge veiligheids- en kwaliteitsnormen. Dit certificaat biedt klanten extra zekerheid dat de bakfiets betrouwbaar en veilig is om te gebruiken, vooral als hij wordt gebruikt om kinderen te vervoeren.
Enkele highlights die niet onopgemerkt kunnen blijven
MXUS achterwielmotor – 45 Nm koppel
LCD-display met 5 ondersteuningsstanden
7 Shimano Tourney derailleurversnellingen
Hydraulische schijfremmen voor en achter
Accu weggewerkt in bak van de bakfiets
13 Ah/36 V accu met een actieradius van maximaal 50 km
TÜV Rheinland gecertificeerd
Kleur: Zwart/Bruin
Afmetingen bakfiets:
Lengte bak: 109 cm
Breedte bak: 73 cm
Totale breedte bakfiets: 80 cm (past door een normale deur)
Totale lengte bakfiets: 220 cm
Verzeker uw fiets en voorkom teleurstellingen
In de toekomst wilt u natuurlijk altijd blijven genieten van uw fiets. Helaas laten de cijfers zien dat er nog steeds veel fietsen gestolen of vernield worden. Sluit daarom makkelijk en snel een fietsverzekering af bij uw aankoop om latere teleurstellingen te voorkomen. U heeft al een ANWB fietsverzekering vanaf €16,- per jaar. Deze keuze kunt u maken tijdens het bestellen van de fiets.
Specificaties
| Algemeen | |
| Merk | Fongers |
|---|---|
| Kleur | Zwart/Bruin |
| Framemaat | Unisex |
| Frametype | Unisex |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Bandenmaat | 26 inch |
| Slot | Ja |
| Type aandrijving | Kettingaandrijving |
| Accutechniek | |
| Accuvermogen | 468 Wh |
| Accucapaciteit | 13 Ah |
| Accuvoltage | 36 Volt |
| Accutechniek | Lithium-Ion |
| Actieradius | 50 tot 80 kilometer |
| Acculocatie | In bak van bakfiets |
| Afneembare accu | Ja |
| Gewicht accu | 3 kg |
| Motortechniek | |
| Type motor | MXUS |
| Motorvermogen | 250 Wh |
| Aandrijvingspositie | Achterwielmotor |
| Aantal koppel | 45 Nm |
| Display | |
| LCD-display | Ja |
| Ondersteuningsstanden | 5 |
| Walk-assist | Ja |
| Remmen & versnellingen | |
| Type remmen | Hydraulische schijfremmen |
| Type versnelling | Shimano Tourney |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingssysteem | Derailleur |
| Achterderailleur | Ja |
| Verlichting | |
| Verlichting | Ja |
| Verlichtingstype | Batterij |
| Reflectoren | Ja |
| Vering | |
| Voorvorkvering | Nee |
| Zadelpenvering | Nee |
| Overig | |
| Materiaal voorvork | Aluminium |
| Standaard | Nee |
| Handvaten | Solid grip – kunststof |
| Bagagedrager | Ja |
| Jasbeschermers | Nee |
| Snelbinders | Ja |
| Spatborden | Ja |
| Zadel | Gel |
| Lage instap | Nee |
| Kettingkast | Half open – kunststof |
| Merk banden | CST Anti-Lek |
| Velgen | Dubbelwandig Aluminium |
| Bel | Ja |
| Fietspomp | Nee |
| Gewicht product | 60 kg |
| Aantal wielen | 3 |
| Inclusief bakfietskussens | Zonder |



















Reviews
There are no reviews yet.