Fongers Nuevo FM 540 Wh Kiezelgrijs
De Fongers Nuevo FM 540 Wh Kiezelgrijs is een kwalitatief hoogwaardige elektrische fiets en is voorzien van een MXUS voorwielmotor. Daarnaast bevat de Fongers Nuevo FM een krachtige en afneembare 36 V/15 Ah accu welke weggewerkt zit in het frame. Hiermee kunt op één acculading, onder ideale omstandigheden, een afstand tot maximaal 140 km fietsen. Met het Shimano Nexus schakelsysteem met 7 versnellingen, kunt u op elke snelheid het gewenste verzet selecteren. In combinatie met de 5 ondersteuningsstanden vanuit de motor, zorgt dit voor een prettige fietservaring. De Fongers Nuevo FM 540 Wh is tot slot voorzien van hydraulische schijfremmen, welke zorgen voor optimale veiligheid tijdens het remmen. Dankzij de LED verlichting, bent u ook in het donker voor iedereen goed zichtbaar.
Enkele highlights die niet onopgemerkt kunnen blijven
MXUS voorwielmotor
7 Shimano Nexus naafversnellingen
Hydraulische schijfremmen
In-frame accu
LCD display
Kleur: Kiezelgrijs
Framemaat: 53 cm
Verzeker uw fiets en voorkom teleurstellingen!
In de toekomst wilt u natuurlijk altijd blijven genieten van uw fiets. Helaas laten de cijfers zien dat er nog steeds veel fietsen gestolen of vernield worden. Sluit daarom makkelijk en snel een fietsverzekering af bij uw aankoop om latere teleurstellingen te voorkomen. U heeft al een ANWB fietsverzekering vanaf €16,- per jaar. Deze keuze kunt u maken tijdens het bestellen van de fiets.
Specificaties
| Algemeen | |
| Merk | Fongers |
|---|---|
| Kleur | Kiezelgrijs |
| Framemaat | 53 cm |
| Frametype | Dames |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Bandenmaat | 28 inch |
| Slot | Ja |
| Type aandrijving | Kettingaandrijving |
| Accutechniek | |
| Accuvermogen | 540 Wh |
| Accucapaciteit | 15 Ah |
| Accuvoltage | 36 Volt |
| Accutechniek | Lithium-Ion |
| Actieradius | 120 tot 150 kilometer |
| Acculocatie | In-frame |
| Afneembare accu | Ja |
| Gewicht accu | 3 kg |
| Motortechniek | |
| Type motor | MXUS |
| Motorvermogen | 250 Wh |
| Aandrijvingspositie | Voorwielmotor |
| Aantal koppel | 45 Nm |
| Display | |
| LCD-display | Ja |
| Ondersteuningsstanden | 5 |
| Walk-assist | Ja |
| Remmen & versnellingen | |
| Type remmen | Hydraulische schijfremmen |
| Type versnelling | Shimano Nexus |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingssysteem | Naafversnelling |
| Verlichting | |
| Verlichting | Ja |
| Verlichtingstype | Accu |
| Reflectoren | Voor en achter |
| Vering | |
| Voorvorkvering | Ja |
| Zadelpenvering | Nee |
| Overig | |
| Materiaal voorvork | Aluminium |
| Merk voorvork | SR Suntour |
| Standaard | Ja |
| Handvaten | Solid grip – kunststof |
| Bagagedrager | Ja |
| Jasbeschermers | Ja |
| Snelbinders | Ja |
| Spatborden | Ja |
| Zadel | Gel |
| Lage instap | Nee |
| Kettingkast | Gesloten – kunststof |
| Merk banden | CST Anti-Lek |
| Velgen | Dubbelwandig Aluminium |
| Bel | Ja |
| Fietspomp | Nee |
| Gewicht product | 25 kg |




















Reviews
There are no reviews yet.