Fongers Nuevo FM 540 Wh Zwart
De Fongers Nuevo FM 540 Wh Mineral Green is een kwalitatief hoogwaardige elektrische fiets en is voorzien van een krachtige MXUS voorwielmotor. Deze e-bike heeft een strak vormgegeven herenframe, waarbij de krachtige en afneembare 36 V / 15 Ah accu netjes is weggewerkt in het frame.
Met deze accu kunt u onder ideale omstandigheden een afstand tot maximaal 140 km afleggen op één acculading. Dankzij het Shimano Nexus schakelsysteem met 7 versnellingen kunt u op elk moment het gewenste verzet kiezen. In combinatie met de 5 ondersteuningsstanden van de motor zorgt dit voor een comfortabele en ontspannen fietservaring, zowel tijdens korte ritten als langere tochten.
De Fongers Nuevo FM 540 Wh is daarnaast uitgerust met hydraulische schijfremmen, die zorgen voor optimale remkracht en veiligheid onder alle omstandigheden. Dankzij de LED-verlichting bent u ook in het donker goed zichtbaar voor andere weggebruikers.
Enkele highlights die niet onopgemerkt kunnen blijven
MXUS voorwielmotor
7 Shimano Nexus naafversnellingen
Hydraulische schijfremmen
In-frame accu
LCD display
Kleur: Zwart
Framemaat: 54 cm
Frametype: Heren
Verzeker uw fiets en voorkom teleurstellingen!
U wilt natuurlijk zo lang mogelijk blijven genieten van uw nieuwe fiets. Helaas worden er nog steeds veel fietsen gestolen of vernield. Daarom kunt u eenvoudig bij uw aankoop een fietsverzekering afsluiten. Zo voorkomt u onverwachte kosten en kunt u met een gerust gevoel op pad.
U heeft al een ANWB fietsverzekering vanaf €16,- per jaar. Deze optie kunt u eenvoudig selecteren tijdens het bestellen van uw fiets.
Specificaties
| Algemeen | |
| Merk | Fongers |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Framemaat | 54 cm |
| Frametype | Heren |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Bandenmaat | 28 inch |
| Slot | Ja |
| Type aandrijving | Kettingaandrijving |
| Accutechniek | |
| Accuvermogen | 540 Wh |
| Accucapaciteit | 15 Ah |
| Accuvoltage | 36 Volt |
| Accutechniek | Lithium-Ion |
| Actieradius | 120 tot 150 kilometer |
| Acculocatie | In-frame |
| Afneembare accu | Ja |
| Gewicht accu | 3 kg |
| Motortechniek | |
| Type motor | MXUS |
| Motorvermogen | 250 Wh |
| Aandrijvingspositie | Voorwielmotor |
| Aantal koppel | 45 Nm |
| Display | |
| LCD-display | Ja |
| Ondersteuningsstanden | 5 |
| Walk-assist | Ja |
| Remmen & versnellingen | |
| Type remmen | Hydraulische schijfremmen |
| Type versnelling | Shimano Nexus |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingssysteem | Naafversnelling |
| Verlichting | |
| Verlichting | Ja |
| Verlichtingstype | Accu |
| Reflectoren | Voor en achter |
| Vering | |
| Voorvorkvering | Ja |
| Zadelpenvering | Nee |
| Overig | |
| Materiaal voorvork | Aluminium |
| Merk voorvork | SR Suntour |
| Standaard | Ja |
| Handvaten | Solid grip – kunststof |
| Bagagedrager | Ja |
| Jasbeschermers | Ja |
| Snelbinders | Ja |
| Spatborden | Ja |
| Zadel | Gel |
| Lage instap | Nee |
| Kettingkast | Gesloten – kunststof |
| Merk banden | CST Anti-Lek |
| Velgen | Dubbelwandig Aluminium |
| Bel | Ja |
| Fietspomp | Nee |
| Gewicht product | 25 kg |




















Reviews
There are no reviews yet.