Valuas Performance 2.0 720 Wh Matt Black
De Valuas Performance 2.0 720 Wh Matt Black is een e-bike met perfecte afwerking, gebruik van hoge kwaliteit onderdelen en een zeer sterke prijs/kwaliteit verhouding. Kortom, een elektrische fiets waarop u gezien mag worden!
De Valuas Performance 2.0 720 Wh Matt Black is voorzien van een krachtige Bafang M420 middenmotor met 80 Nm koppel. De krachtsensor in deze middenmotor zorgt ervoor dat de ondersteuning perfect wordt aangepast op de behoefte van de berijder. Dit zorgt voor een soepele rijervaring in combinatie met de 5 ondersteuningsstanden welke u kunt bedienen middels de bedieningsunit die links op het stuur gemonteerd is. Hierdoor is deze elektrische stadsfiets erg krachtig, zeker in combinatie met de 36 V/20 Ah accu waarmee u lange tourtochten tot 180 kilometer kunt maken. Daarnaast is de fiets voorzien van een Shimano Deore 10 versnellingssysteem in combinatie met Shimano hydraulische schijfremmen. Deze remmen zorgen voor een krachtig en direct remresultaat voor optimale veiligheid.
De verlichting van de fiets is aangesloten op de accu. Zowel de voor- als achterverlichting kunt u eenvoudig aanzetten doormiddel van de bedieningsunit van het display. Op het display is veel informatie af te lezen zoals totale afgelegde kilometers, een trip stand, de tijd van een gereden rit en de gemiddelde snelheid. Daarnaast kunt u eenvoudig de accu indicatie aflezen via het Bafang LCD display. Tevens zit er op de bedieningsunit van het display een loopfunctie, de Valuas Performance 2.0 gaat dan ondersteunen zonder dat u hoeft te fietsen, dit kan handig zijn wanneer u met de fiets aan uw hand een heuvel oploopt.
Enkele highlights die niet onopgemerkt kunnen blijven
Bafang M420 middenmotor met 80 Nm koppel
LCD kleurendisplay met 5 ondersteuningsstanden
Shimano Deore 10 derailleurversnellingen
Shimano Hydraulische schijfremmen voor en achter
36 V/20 Ah accu met een actieradius van 180 km maximaal
Kleur: Matt Black
Framemaat: 53 cm
Frametype: Heren
Verzeker uw fiets en voorkom teleurstellingen!
In de toekomst wilt u natuurlijk altijd blijven genieten van uw fiets. Helaas laten de cijfers zien dat er nog steeds veel fietsen gestolen of vernield worden. Sluit daarom makkelijk en snel een fietsverzekering af bij uw aankoop om latere teleurstellingen te voorkomen. U heeft al een ANWB fietsverzekering vanaf €16,- per jaar. Deze keuze kunt u maken tijdens het bestellen van de fiets.
Specificaties
| Algemeen | |
| Merk | Valuas |
|---|---|
| Kleur | Matt Black |
| Framemaat | 53 cm |
| Frametype | Heren |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Bandenmaat | 28 inch |
| Slot | Ja |
| Type aandrijving | Kettingaandrijving |
| Accutechniek | |
| Accuvermogen | 720 Wh |
| Accucapaciteit | 20 Ah |
| Accuvoltage | 36 Volt |
| Accutechniek | Lithium-Ion |
| Actieradius | 150 tot 180 kilometer |
| Acculocatie | In-frame |
| Afneembare accu | Ja |
| Gewicht accu | 3 kg |
| Motortechniek | |
| Type motor | Bafang M420 |
| Motorvermogen | 250 W |
| Aandrijvingspositie | Middenmotor |
| Aantal koppel | 80 Nm |
| Display | |
| LCD-display | Ja |
| Ondersteuningsstanden | 5 |
| Walk-assist | Ja |
| Remmen & versnellingen | |
| Type remmen | Hydraulische schijfremmen |
| Type versnelling | Shimano Deore |
| Aantal versnellingen | 10 |
| Versnellingssysteem | Derailleur |
| Achterderailleur | Ja |
| Verlichting | |
| Verlichting | Ja |
| Verlichtingstype | Op accu |
| Reflectoren | Voor en achter |
| Vering | |
| Voorvorkvering | Ja |
| Zadelpenvering | Ja |
| Overig | |
| Materiaal voorvork | Aluminium |
| Merk voorvork | Suntour |
| Standaard | Ja |
| Handvaten | Solid grip – kunstof |
| Bagagedrager | Ja |
| Jasbeschermers | Nee |
| Snelbinders | Ja |
| Spatborden | Ja |
| Zadel | Selle Royal |
| Lage instap | Nee |
| Kettingkast | Half open – aluminium |
| Merk banden | Schwalbe |
| Velgen | Dubbelwandig aluminium |
| Bel | Ja |
| Fietspomp | Nee |
| Gewicht product | 23 kg |




















Reviews
There are no reviews yet.